Наші юні переможці – разом з бронзовими призерами чемпіонату України!
24 травня 2026 року наші юні переможці міського турніру з футболу серед учнів 2-3-х класів ЗЗСО м. Житомира “BGV-KIDS 2026” в якості додаткової нагороди разом зі своїми суперниками по фіналу з Ліцею № 5 виводили на останній матч української прем’єр-ліги на стадіоні “Полісся” гравців основи футбольних клубів: “Полісся” (наші учні) та “Рух” (учні ліцею № 5). Щиро раді, що наші діти хоча б частково стали дотичними до отримання дорослими гравцями бронзових нагород чемпіонату України з футболу. Спожіваємося, що в майбутньому на місці дорослих футболістів стоятимуть саме наші діти. Пишаємося, ви найкращі!